Bez Afiş ve Kullanım Alanları

Bez Afiş ve Kullanım Alanları

Bez afiş; reklam yapmak ya da bir mesajı iletmek amacıyla, herkesin görebileceği halka açık yerlerde asılan genellikle resimli, basılı muhtelif kumaş türlerinden üretilen ilanlara denmektedir. Kazanımı oldukça yüksek, maliyeti ise düşük olan bu yöntem sanat ile tasarımı bir arada sunan grafiksel ürünlerdir. Bez afişler, üretildiği malzemelerin dayanıklılığı sayesinde iç mekânlarda olduğu gibi dış mekânlarda da rahatça kullanılmaktadır. Kullanılacak alana göre afiş boyutu değişmektedir.

Bez Afiş ve Kullanım Alanları
Bez Afiş ve Kullanım Alanları

Seçil Bayrak firması olarak, istediğiniz modelleri özel boyutlarda oluşturup, dijital baskı sistemlerini kullanarak dayanıklı, yüksek kaliteli ve hızlı çözüm sunarak beğenilerinize sunmaktayız. Üretimde kullandığımız dayanıklı malzemelerden dolayı bez afişini sürekli olarak birçok alanda kullanabilirsiniz. Çünkü bez afiş, baskı dayanıklılığı sayesinde sürekli yaptırmanız gereken bir reklam ürünü olmaktan çıkmaktadır.

Kullanım alanı oldukça geniş olan bez afişler; tanıtım, açılış, moda, endüstri, basın-yayın, turizm, festival, şenlik ve duyuru gibi etkinlikler için sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Özellikle günümüzde  trafik, çevre ve sağlık konuları hakkında sosyal mesaj bilgilendirmeleri içeren afişlerin oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz. Bu çeşitlilik içerisinde bez afişlerin ana kullanım amacı reklam, duyuru ve bilgilendirme yapmaktır. Görmesini istediğimiz ve ulaşmasını düşündüğümüz kişilerin farkında olacağı yerlerdeki yol kenarlarına, binaların yüksek yerlerine ya da iç mekanlara asılarak amaca ulaşılması sağlanmaktadır.

Seçil Bayrak firmamız kişiselleştirilebilir afiş tasarımlarını ve özel baskıları yapmaktadır. Bu nedenle özel isteklerinize uygun bir şekilde üretim gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda birkaç örnek verecek olursak: Bu günlerde en popüler evlenme tekliflerinden biri bez afiş üzerine resim ve yazı yazarak herkesin içinde evlilik teklifi yapmaktır. Afişin üzerine yapılan kaliteli bir resmin görünürlüğünün net olması ve yazılan yazının okunurluğunun açık olması etkileyiciliği artırmaktadır. Aynı şekilde doğum günlerinde de bu yöntem kullanılmaktadır. Eşinize, sevdiğinize veya arkadaşınıza gösterdiğiniz değeri belli etmek onları memnun etmek ve dikkatlerini çekmek için kullanılan etkili yöntemlerden biridir. Bu nedenle böylesine özel anlarda bir sorun yaşamamak için bez afişler profesyonel şekilde tasarlanması oldukça önemlidir. Firmamız bu tarz özel isteklerinize hızlı çözümler sunmaktadır. Tasarımlar bizzat tarafımızdan yapılmaktadır. Muhtelif kumaş çeşitlerine ve vinil malzeme üzerine baskı yapılabilmektedir. Ahşap sopalar veya alüminyum borular kullanabilmektedir. Bunun anında folyo üzerine her türlü baskı hizmetleri vermekteyiz. Siyasi partilerin, muhtarların ve belediye başkanlarının oy toplamak için özellikle kullandıkları reklam ürünü bez afiştir. Aynı zamanda spor aktivitelerinde kullanılan sopalı afişler, Türk Bayrağı olarak da üretilen ürünlerle beraberde kullanılmaktadır. Firmamızın kullandığı malzemeler içerisinde raşel kumaş, saten kumaş, branda, kuşgözü, polyester biye ve sopa gibi özel dokunuşlar bulunmaktadır.

Sizlerde reklam değeri olan, kullanılması kolay ve uzun ömürlü olan bez afişleri kaliteli bir şekilde ve ivedilikle ulaşmak isterseniz Seçil Bayrak firmamızla görüşebilirsiniz. Bez afişler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ya da e-posta adresimizden bizlere yazabilirsiniz.

Next Post

Beni Affet Hayat Seninle Güzel Beni Sensiz Bırakma

Paz Mar 14 , 2021
Beni Affet Hayat Seninle Güzel Beni Sensiz Bırakma Beni Affet Hayat Seninle Güzel Beni Sensiz Bırakma Nedir? Beni Affet Hayat Seninle Güzel Beni Sensiz Bırakma Beni Affet Hayat Seninle Güzel Beni Sensiz Bırakma İmalatı Firmamızda Seri Ve Bant Usulüyle Yapılmaktadır. İmalat Surecinde Beni Affet Hayat Seninle Güzel Beni Sensiz Bırakma […]
Aşkım Ben Bir ökuzüm Beni Affet Afişi