Dubalı Bayrak Ve Kullanımı

Dubalı Bayrağın Diğer İsimleri

Dubalı bayraklar, olta bayrak, plaj bayrağı, reklam bayrağı ve yelken bayrağı olarak da isimlendirilmektedirler. Yelkenli ismini yelkenli gibi rüzgardaki hareketinden, olta ismini olta şekline benzetildiğinden, reklam ismini reklam konusunda çok etkili olduklarından, plaj ismini altında ağırlık olması sebebi ile kumsal gibi alanlara, plajlara gömülebildiklerinden ve dubalı  bayrak ismini de yine altlarında bulunan ağırlık ile yerlerine sabitlenebildiklerinden dolayı almışlardır. Ne kadar çok ve etkili bir kullanıma sahip olduklarını anıldıkları isimlerin çokluğundan da anlayabilirsiniz. Bu sebeple birçok kullanım alanları vardır.

Dubalı Bayrakların Başlıca Kullanım Yerleri

Mağazalar, dükkanlar, ofisler, benzin istasyonları, emlakçılar, restoranlar, eczaneler, konferans salonları, kuaförler, lokantalar, açılış mekanları, seminerler, fuarlar, fabrikalar, plajlar, iletişim merkezleri, iddia bayileri olmak üzere birçok alanda dubalı bayraklar kullanılmaktadır. Çok işlevsel oluşu ve dikkat çekici yapısı sayesinde hedeflenen kitlenin istenen konuya odaklanmasını sağlamaktadır.  Çok daha fazla kullanım alanına sahiptirler. Ticari veya organizasyon etkinliklerinde konu tema bildirimi konusunda da dubalı bayrak oldukça yaygın kullanım alanına sahiptir. Sizler de çok cazip fiyata çok kaliteli ve etkili reklam veya kampanya sunum imkanı arıyorsanız, firmamızdan ürün çeşitlerimizi inceleyebilir, fiyat bilgilerimizi öğrenebilirsiniz.

Neden Dubalı Bayrak Tercih Etmeliyim?

Hem iç mekanlarda kullanım imkanı sunar hem de dış mekanlardaki hava koşullarına uyum sağlayabilmesi özelliği ile dışarıdan dükkanınıza müşteri çekebilmenizi mümkün kılar. Tüm dubalı bayrak üretimlerimizde kullanmış olduğumuz kumaş kaliteli olarak seçilmektedir. Böylece dışarıdaki yağmurdan etkilenmez ve güneş ile renklerinde solma görülmez. Kurulumu ve taşınması son derece kolay olup istenilen yerde sabit tutturulma olanağı sunar. Bayrak direği, ağırlık dubası ve bayrağın kendisi ile birlikte sadece üç parçadan oluşmaktadır. Her yeni düzenlediğiniz kampanyada ağırlık dubası ve bayrak direği satın almanıza gerek yoktur. Farklı kampanyalar ve farklı şekilde reklamlar için sadece raşel kumaş bayrağın kendisini satın alabilirsiniz. Böylece istediğiniz sıklıkta sadece bayrağı değiştirerek daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Oldukça gösterişli ve dikkat çekici olup aynı zamanda da maliyet ve satış fiyatlarının düşük olması bu bayrakların en çok tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir.

Next Post

Saten Makam Bayrakları

Pts Kas 9 , 2020
Saten Makam Bayrakları Makam bayrakları makam odalarında kullanılması gerekli bayraklardan biridir. 100 x 150 ebadında olan saten kumaş üzerine amblem işlemesi yapılarak üretilen makam bayrağı resmi kurumlarda kullanma zorunluluğu olan bayraklardan biridir. Genellikle parlak saten kumaşlardan üretilen makam bayrakları, makam odalarının sol köşelerine konulmaktadır. Makam bayrakları, bayrak imalatçıları tarafından üretilmektedir. […]
Saten Makam Bayrakları

You May Like