Hazır Rollup Tasarımları

Hazır Rollup Tasarımları

Hem büyük bazlı işletmeler hem de küçük bazlı işletmeler için son derece uygun bir reklamasyon ürünü olan rollup birçok açıdan işletmelere fayda sağlamaktadır. Rollup hem açık havada hem de iç mekanlarda reklam malzemesi olarak kullanılabilen bir üründür. Standart ölçülerde olabileceği gibi aynı zamanda tamamen tasarım harikası ürünler de olabilmekte ve sadece sizin isteyeceğiniz özelliklerde de üretilebilmektedir.

Rollup alt kısmında alüminyum malzemeden üretilmiş olan bir ayak bulunmaktadır. Bu ayağın içerisinde de brandanın sarılı olduğu bir makara sistemi vardır. Rollup kullanılmadığı zaman kapatılır ve bu makara sistemine sarılı şekilde durur. Kullanılmak istendiği zaman ise kolayca açılır ve üst tarafında bulunan kancaya takılır. Böylece rollup hem kolay bir şekilde açılır hem de kolay bir şekilde kapatılır.

Rollup Nerelerde Kullanılır?

Birçok açıdan farklılık sağlayacak ve her zaman için de işletmeler için yüksek avantaj oluşturacak olan rollup ürünleri üzerinde istenen tüm özelliklerde baskı yapılabilmektedir. Şirket isimleri, iletişim adresleri, logolar ve istenen tüm görsellerde materyaller eklenebilmektedir. Rollup her zaman için en yüksek avantajlarda ve en yüksek değerlerde kalite oluşturmaktadır.

Rollup şirketler için kurumsal kimlik oluşturduğu gibi aynı zamanda dış alanlarda daha farklı bir reklamasyon işlemi de sağlamaktadır. Özellikle de fuar alanlarında, toplantılarda, iş yemeklerinde ve bayilik toplantılarında ilk tercih edilen ürünlerden biri olan rollup baskı kalitesi ve uzun süre kullanım değeri ile oldukça yüksek avantaj sağlamaktadır.

Dijital Baskılı Rollup

Rollup alt bölümü ve makara bölümü alüminyum malzemeden üretilir ve son derece de sağlam bir makara düzeneği kurulur. Her zaman için yüksek kullanım kalitesi sunacak olan rollup asla devrilme, düşme veya dengesiz durma gibi durumlar göstermemektedir.

Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek olan rollup aynı zamanda baskı kalitesi ile de son derece yüksek kalite değeri oluşturmaktadır. Dijital baskı makineleri ile basılan görseller hiçbir şekilde soyulma, dökülme veya silik olma gibi durumlar oluşturmaz ve her zaman için bu baskı kalitesi korunur. Hem rollup brandası hem de baskı kalitesi dış etkenlere ve çevresel koşullara karşı yüksek dayanıklılık sağlamaktadır.

Next Post

Okul Flaması Türleri

Per Eki 8 , 2020
Okul Flaması Türleri Her şehirde yer alan okulların ismi farklıdır.  Okullardaki flama türleri konusunda genel bir sınıflandırma yapılırsa ilköğretim ve lise şeklinde iki türden bahsedilebilir. Bu çeşitlilik renkle yakından ilgilidir. Kısaca özelliklerine bakarsak, İlkokul ve lise flamaları ön zemin  kırmızı renk, MEB logosu olacak şekilde üretilir. Ayrıca okul flaması ön […]
Okul Flaması Türleri

You May Like