Saten Makam Bayrakları

Saten Makam Bayrakları

Makam bayrakları makam odalarında kullanılması gerekli bayraklardan biridir. 100 x 150 ebadında olan saten kumaş üzerine amblem işlemesi yapılarak üretilen makam bayrağı resmi kurumlarda kullanma zorunluluğu olan bayraklardan biridir.

Genellikle parlak saten kumaşlardan üretilen makam bayrakları, makam odalarının sol köşelerine konulmaktadır. Makam bayrakları, bayrak imalatçıları tarafından üretilmektedir. Makam bayrakları herkes için aynı üretilmemekle beraber üzerinde bulunacak olan amblemin şeklini ve rengini makam bayrağını kullanmak isteyen kişi belirler.

Makam bayraklarının saçaklı ve saçaksız olarak üretilenleri yanında, telalı makam bayrakları da bulunmaktadır.

Bayrakçılar Tarafından Üretilen Farklı Bayrak Çeşitleri Nelerdir?

Bayrakçılar sadece bir çeşit bayrak üretmemektedir. Birçok bayrak çeşidi vardır. Bu bayrakların kullanım alanları birbirinden farklılık gösterir. Mesela sahil kesimlerinde, AVM önlerinde kullanılan damla bayrak, olta bayrağı, plaj bayrağı gibi bayraklar önünde bulunduğu firmanın tanıtımını yapmak amaçlı kullanılmaktadır.

Parti bayrakları ise her siyasi parti için farklı üretim yapılmakta, partililerin mitinglerinde ve genel başkan toplantılarında kullandıkları bayraklardır. Günümüzde ofislerde okullarda kullanılan makam bayrağı resmi kurumlarda kullanması zorunlu olan bayraklardan birisidir.

Makam bayrakları görsel olarak bulunduğu kurumun odasına resmi bir hava katmaktadır. Resmi olmayan kurumlarda da tercih edilen bu bayraklar, son zamanların en çok beğeni toplayan bayrak çeşitlerinden birisidir.

Türk Bayrağı ülkemizi temsil etmek için her evde ve kurumda bulunması gereken bir bayraktır. Ülkemizin bütünlüğünü ve yenilmezliğini temsil eden Türk bayrağı tüm halkımızca kutsal olarak kabul edilmektedir.

Bayrak Çeşitleri Nelerdir?

Türk bayrağı, Osmanlı bayrakları, kamu kurum bayrakları, plaj bayrağı, olta bayrağı, damla bayrak, takım bayrakları, sıra bayrakları, firma bayrakları, şirket bayrakları, gönder bayrakları, dernek bayrakları, kırlangıç bayrak, benzinlik bayrakları, yatay çekilen bayraklar, üçgen bayrak, ülke bayrakları, özel bayraklar, telalı makam bayrağı kutulu bayrak, masa bayrağı, sopalı bayrak, belediye bayrakları, makam bayrakları, TSE Bayrakları, ISO bayrakları, parti bayrakları üretmektedirler.

Bez afiş, Atatürk posteri, pankart, dijital afiş, ipe dizili flama, dijital masa bayrağı, meydan flaması,  dijital baskı ihtiyaçları, otel bayrakları, siyasi liderlere ait posterler, flamalar, okul flaması, gibi farklı konumdaki bayrakları da üretmektedirler.

Next Post

Baskılı Cerrahi Maske

Cum Ara 4 , 2020
Genel Özellikleri Yetişkin boy ve çocuk boy olmak üzere 2 farklı boyda üretim yapılmaktadır. Maske 3 katlı olup, isteğe göre 3 katı spunbond veya 2 katı spunbond 1 katı ise meltblown filtreli yapılır. Üzerine logo, desen, fotoğraf vb. her şey basılabilir. Kulaklar lastiklidir. Üretim Süresi Baskılı maskelerde üretim süresi 7-10 […]